Kaikki tuotteet
Kiinnikkeet, renkaat ja putket
Kiinnitys ja poisto
Langat ja jouset
Intra- ja ekstraoraalitarvikkeet
Hoidon tarvikkeet
Purennanohjaimet
Instrumentit ja laitteet
Laboratoriotarvikkeet

OTA YHTEYTTÄ - ME PALVELEMME!

Meille voi soittaa numeroon

02 276 4700

arkisin klo 8-16

Jussi Herpola
Toimitusjohtaja

Puh: 02 276 4700
GSM: 040 585 5150
jussi.herpola@ortomat-herpola.fi

Anne Ylä-Soini

Puh: 02 276 4700
anne.yla-soini@ortomat-herpola.fi

Ari Tulonen

Puh: 02 276 4700
GSM: 040 455 7846
ari.tulonen@ortomat-herpola.fi

Maija Koskinen

Puh: 02 276 4700
maija.koskinen@ortomat-herpola.fi

Tanja Niskanen

Puh: 02 276 4700
tanja.niskanen@ortomat-herpola.fi

Tuire Uusipaikka

Puh: 02 276 4700
tuire.uusipaikka@ortomat-herpola.fi

OTA YHTEYTTÄ

Vastaamme mahdollisimman pian!

Artukaistentie 15, 20240 TURKU

02 276 4700
tilaukset@ortomat-herpola.fi

Katso suurempi kartta Katso kartta

Yrityksemme vahvuuksiin ovat aina kuuluneet hyvä asiakaspalvelu ja luotettavuus toimituksissa.

Tyytyväinen asiakaskunta on meille kunnia-asia!