Kaikki tuotteet
Ortomat Herpola
Laboratoriotarvikkeet

OTA YHTEYTTÄ - ME PALVELEMME!

Ari Tulonen, TJ Jussi Herpola, Anne Ylä-Soini, Tuire Uusipaikka, Tanja Niskanen ja Maija Koskinen

Palvelemme kaikki asiakaspalvelun numerossa

02 276 4700

arkisin klo 8-16

Jussi Herpola
Toimitusjohtaja

Puh: 02 276 4700 (vaihde)
GSM: 040 585 5150
jussi.herpola@ortomat-herpola.fi

Ari Tulonen
Markkinointipäällikkö

Puh: 02 276 4726
GSM: 040 455 7846
ari.tulonen@ortomat-herpola.fi

Maija Koskinen
Myyntipäällikkö

Puh: 02 276 4736
maija.koskinen@ortomat-herpola.fi

Anne Ylä-Soini
Hankintapäällikkö

Puh: 02 276 4728
anne.yla-soini@ortomat-herpola.fi

Tanja Niskanen

Puh: 02 276 4722
tanja.niskanen@ortomat-herpola.fi

Tuire Uusipaikka

Puh: 02 276 4720
tuire.uusipaikka@ortomat-herpola.fi

OTA YHTEYTTÄ

Vastaamme mahdollisimman pian!

Artukaistentie 15, 20240 TURKU

02 276 4700
tilaukset@ortomat-herpola.fi

Katso suurempi kartta Katso kartta

Yrityksemme vahvuuksiin ovat aina kuuluneet hyvä asiakaspalvelu ja luotettavuus toimituksissa.

Tyytyväinen asiakaskunta on meille kunnia-asia!